blog

Jmenuju se Annie a miluju sdílet své zážitky a zkušenosti ze zahraničí. Jsem expert na zahraniční studium a pomáhám studentům vysokých škol, jak zvládnout studium v zahraničí formálně, prakticky i psychicky s lehkostí a bez stresu. 

Vítejte na mém blogu. 🙂 

Karty, které ušetří mnoho

Tento článek by klidně mohl mít podnadpis “Milujeme být studentem.”  Asi vás nepřekvapí, že pro studenty existuje mnoho slev – na jízdné, vstupy, ubytování, restaurace a mnoho dalšího. A pokud stále jste student/ka, určitě toho využívejte.

Za co nejvíc utratíte při studiu v zahraničí

Jedna z nejčastějších otázek studentů ohledně zahraničního studia je: „A kolik mě to bude stát?“ Kolik to stojí a kolik peněz dostanu od univerzity. Na rovinu vám řeknu, že kdyby studenti nedostávali finanční podporu od univerzity, jen málo by jich vyjelo.

Čeho se nejvíc bojím (v Mexiku)

Považuji se za člověka, který se zas tak moc nebojí. Mám samozřejmě takové ty klasické strachy, jako mnoho lidí: pavouci, hadi, zemětřesení, tsunami, že mě někdo přepadne a okrade.

Moje oblíbené knihy (které mi pomohly získat odvahu)

Mám období, kdy čtu hodně a pak období, kdy nečtu vůbec. Já totiž potřebuju speciální náladu na čtení. Číst pro mě znamená relaxovat, nemít tolik povinností, mít možnost si dopřát hodiny čtení a necítit se pak blbě, že jsem nic neudělala.

Já a předsevzetí

Na začátku každého roku si píšu svá přání, sny, předsevzetí na další rok. Někdy si to napíšu jen tak na papír, někdy do počítače, někdy kreslím obrázky. Nemám jednotnou formu, protože každý rok se mi líbí něco jiného.

Nejnovější články

Rubriky

eBook ZDARMA: 21 pojmů, které potřebujete znát pro vyřizování studia v zahraničí

Přidej se ke mně na Facebooku: