blog

Jmenuju se Annie a miluju sdílet své zážitky a zkušenosti ze zahraničí. Jsem expert na zahraniční studium a pomáhám studentům vysokých škol, jak zvládnout studium v zahraničí formálně, prakticky i psychicky s lehkostí a bez stresu. 

Vítejte na mém blogu. 🙂 

Největší sen mého života

Největší sen mého života? To snad není možné mít jen jeden. Vždyť jsme všichni obklopeni tak velkou reklamou na všechno možné, že není možné snít jen o jedné věci či zážitku.

Seznámení s mým blogem

Pokud jste na tento blog zavítali teprve nedávno, možná ještě nevíte o čem vlastně je a co vše zde můžete najít. Proto bych vás v tomto článku chtěla seznámit s mým blogem, abyste se v něm lépe orientovali.

Jak se připravit na změnu prostředí

Přeji krásný den,  tento článek bude zaměřen opravdu prakticky.  Když studenti vyjíždějí do zahraničí, většinou řeší více věci spojené se studiem. Na tu praktickou stránku

Proč žiju v Mexiku

Tento článek jsem se rozhodla sepsat z jednoho prostého důvodu – hodně lidí se mě ptá, proč bydlím zrovna v Mexiku a co tady dělám? Proč ne jiná země? Proč chci bydlet v tak nebezpečné a daleké zemi? A tak bych ráda v tomto článku na tyto otázky odpověděla.

Proč nevěřím na náhody

Nevěřím na náhody. Podle mého názoru se v životě nic neděje “jen tak”, ale všechno je nějakým způsobem propojeno. Ne každý to ale vidí stejně jako já.

5 tipů na autentický motivační dopis

Motivační dopis je součástí skoro každého výběrového řízení, ať už se jedná o program Erasmus+ a nebo o jiný. Návodů, jak napsat motivační dopis najdete na internetu mnoho. Také jsem si je pročítala, protože jsem přece chtěla mít ten nejlepší. 

Nejnovější články

Rubriky

eBook ZDARMA: 21 pojmů, které potřebujete znát pro vyřizování studia v zahraničí

Přidej se ke mně na Facebooku: