Nerozumíte všem těm formalitám kolem Erasmu či jiných programů?

Je Vám papírování cizí?

Nevíte, co znamená Learning Agreement nebo Účastnická smlouva?

Co se vyřizuje předem, v průběhu a potom?

Chtěli byste vyjet na studijní pobyt, ale obáváte se problémů v na domácí škole?

Jak probíhá uznávání předmětů?

Musím prodlužovat studium?

Tyto otázky a mnohem více se Vám pravděpodobně honí hlavou, když se řekne studium v zahraničí. Příprava na takové studium netrvá týden, ba dokonce ani měsíc. Je to delší proces, který se může zdát velmi složitý.

Čeká vás papírování, výběrová řízení, výběr předmětů na zahraniční univerzitě, podepisování smluv, formality v průběhu studia a také na konci. Nebudu Vám říkat, že toho je málo, ani že to je lehké. Ale můžu vám s tím pomoct.

Formality spojené se studiem v zahraničí jsou jeden z 5 hlavních důvodů, proč to studenti vzdávají a nakonec nikam nejedou.

Představa, že byste měli srozumitelný a jasný návod, jak toto období papírů zvládnout levnou zadní je lákavá. Vysvětlení pojmů týkajících se studia – co to je Application form, Learning Agreement, účastnická smlouva, confirmation of study, Study of records a další pojmy. Přehled o tom, jak se co vyplňuje, komu se předává. To jsou informace k nezaplacení, protože Vám ušetří zmatené pobíhání po univerzitě s cílem najít toho správného člověka.

Pokud si myslíte, že je to proces složitý a máte z něj určitý strach či respekt, pak je tento eBook pro vás. Je čas odhalit, jak celý tento systém funguje a ukázat, že se dá zvládnout i bez stresu. Vyhnout se mu nemůžete, ale můžete si tento proces zpříjemnit a dokonce si jej užít.

Jmenuji se Annie Rubešová a již 2x jsem za svá studia na vysoké škole vyjela na studijní pobyt v zahraničí. Jednou do evropské země a podruhé mimo Evropu.

Vím, jak to chodí. Mám mnoho zkušeností a dokážu vytvořit efektivní návody a postupy, které Vám celý proces usnadní a vysvětlí. Nemusíte v tom tápat jako já před pár lety.

Podle mého návodu se naučíte, co znamenají jednotlivé pojmy, v jakém kontextu se používají a co k nim náleží. Popíšeme si společně krok za krokem postup pro vyřizování formalit – tedy od úplného začátku až do té doby, kdy jste se vrátili úspěšně zpět ze studií. Už na nic nezapomenete a nebudete mít žádné problémy v zahraničí ani doma.

Všechny tyto zkušenosti jsem sepsala do eBooku Krok za krokem – vyřizování studia v zahraničí, který bych s Vámi chtěla teď sdílet.

Proměníte představy v realitu. Pokud návod dodržíte, tak už nebudete překvapeni žádným papírem, který na Vás vyskočí. Nebudete mít problémy s uznáváním předmětů. Nezapomenete na žádný důležitý deadline.

eBook Vám především ušetří čas a nervy. Všechny informace jsou totiž na jednom místě a jsou vysvětleny velmi jasně a přehledně. Cílem tohoto eBooku je objasnit, jaké formality se skrývají za jedním semestrem v zahraničí. Jeho druhým cílem je ukázat vám, že toto rozhodně není důvod pro to, abyste to nezkusili nebo vzdali.

Díky informacím eBooku budete mít navrch před ostatními studenty, kteří vyjíždějí do zahraničí. Můžete tak svůj čas s energii věnovat něčemu jinému.

Je jedno, do které země jedete a co budete studovat. Tyto zkušenosti a know-how jsou pro všechny.

Tento eBook je pro vás pokud:

 • Chystáte se na studium v zahraničí a jste na začátku příprav
 • Přemýšlíte o tom, že byste chtěli jet, ale nevíte, co všechno to obnáší
 • Máte strach z papírování spojeného se studiem v zahraničí
 • Už jste v zahraničí a chcete se ujistit, že jste na nic nezapomněli a co ještě zbývá vyřídit po příjezdu zpět

Co se v eBooku dozvíte?

 • Proč vůbec jet studovat do zahraničí?
 • Co všechno je spojené s takovým výjezdem do zahraničí?
 • Přesně vymezené jednotlivé kroky, které musíte udělat, abyste mohli vyjet, užít si to, vrátit se a mít vše bez problémů
 • Jednotlivé pojmy, které se využívají a co znamenají
 • Jak na uznávání předmětů a domluvu s vyučujícími
 • Jak překonat obavy a strach s tím spojené

Podívejte se na obsah

O čem eBook naopak není?

 • Není věnovaný jazykovým překážkám, tedy jak se domluvit v cizí zemi
 • Není o tom, jak si najít letenku, ubytování, pojištění
 • eBook pravděpodobně nevyužijete, pokud nikdy nechcete jet studovat do zahraničí

Jaká je cena eBooku?

Cena je 300 Kč.

Možná si říkáte, zda to stojí za to a jestli je cena adekvátní?

Kdybych já věděla informace obsažené v eBooku před mým prvním odjezdem na Erasmus, tak bych do toho šla mnohem odvážněji a také bych se tolik nestresovala. Po mých dvou výjezdech určitě vím, že tato cena je jen zlomkem hodnoty, kterou dostanete. Porozumíte totiž všem formalitám během velmi krátké doby a naučíte se, jak si vše zařídit tak, abyste měli 100% úspěch v zahraničí 

0% problémů na školách.

Víte, kolik lidí nedokončilo školu kvůli tomu, že propásli nějaký důležitý termín? Vy se k nim přidat nechcete.

Tento eBook je investice, která může ovlivnit mnohé.

 • ušetříte spoustu času, který byste jinak věnovali hledání těchto informací, které se někdy ani dohledat nedají
 • strach, obavy a stres se zmenší nebo zmizí úplně
 • zažijete krásný studentský zahraniční život
 • vyhnete se problémům na domácí i zahraniční škole
 • naučíte se, jak funguje celý proces při zahraničním studiu

Takže pokud si myslíte a cítíte, že to je to, co potřebujete, abyste udělali krok vpřed, kupte si eBook hned teď.

Úspěšní jsou totiž ti, kteří jsou připravení.

Klepněte na tlačítko koupit eBook a vyplňte své údaje v objednávce. Zaplatit můžete buď kartou nebo bankovním převodem. Ebook dostanete ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

Pokud máte nějaký dotaz, napište mi na můj email.

annie@annierubesova.cz